قنداق شکاری ماوزر 98
تامین قطعات / قنداق شکاری ماوزر 98

قنداق شکاری ماوزر 98

سلاح های برنو که به صورت اولیه و در حالت جنگی با چوب و قنداق ساده نظامی در دسترس است بسیار سنگین و از لحاظ شکل ظاهری نا زیبا هستند و همینطور از لحاظ فرم و عملکرد ارگونومیک اشکال های فراوانی دارند . قنداق های فابریک ماوزر 98 شکاری ، ساخت کشور آلمان از بهترین چوب انتخاب شده ریشه گردو ساخته شده و از لحاظ شکل ارگونومیک مطابق با جدیدترین استاندارد های ساخت قنداق شکاری ، از لحاظ تکیه گاه گونه و قبضه و قسمت های دیگر آن تهیه شده است . قنداق های فوق به صورت از پیش آماده توسط دستگاه های پیشرفته CNC ، محل قرار گیری آلات داخلی سلاح برنو را فراهم نموده و بدون نیاز به انجام کار خراطی و نجاری بلافاصله آماده نصب سلاح روی آن می باشد .

 

زیبا و طبیعی

قنداق های شکاری ماوزر 98 دارای نقوش بسیار زیبای طبیعی چوب گردو بوده و حتی بدون رنگ و پولیش قابل استفاده می باشد .همانطور که می دانید امروز بسیاری از سلاح های شکاری مرغوب با چوب های بدون رنگ و به صورت مات طبیعی ارائه می گردند.

 

بدون نیاز به تغییرات

قنداق های ماوزر 98 برای استفاده روی تفنگ های برنو و نخجیر مناسب است و بدون نیاز به تغییرات و به سادگی قابل تعویض می باشد . قنداق های فوق مجهز به پد قنداق فابریک بوده و نیازی به نصب مجدد پد قنداق ندارد .

 

 

عنوان
عنوان

توضیح
اطلاعات تماس
بزرگراه جلال آل احمد، روبروی دانشگاه تربیت مدرس ، خ جنت ، ک اول ، پلاک 1 واحد 5
تلفن: 88014324  88014330
پست الکرونیک: Info@SadatSun.ir